STAVEBNÍ ČINNOST

Naše firma nabízí širokou paletu služeb v oblasti stavební činnosti. Provádíme běžné stavební práce, výstavbu nových rodinných domů, rekonstrukce stávajících objektů, půdní vestavby, střechy a střešní okna, zemní práce a terénní úpravy, oplocení objektů, zateplovací fasády.

K realizaci výše uvedených činností používáme vlastní vybavení a stroje, např. stavební výtah, střešní výtahy, shozy stavební sutě, trubkové a haki lešení, smykový nakladač, vozidlo s kontejnerovou nástavbou a další drobnou mechanizaci potřebnou k provedení výše popsaných prací.

NOVOSTAVBY
 

Připravíme rozpočet dle vaší projektové dokumentace, poradíme s výběrem nejvhodněších materiálu pro vaši stavbu, zajistíme zemní a výkopové práce, dodávku veškerých stavebních prací, montáž střešní krytiny, oken vč. střešních, elektroinstalace, vodoinstalace a topenářské práce, pokládku podlahových krytin, dlažby a montáž obkladů, zateplení fasád, terénní úpravy, oplocení atd. Součástí předávacího protokolu jsou i revizní zprávy. Po dobu stavby zajistíme odvoz suti a ostatního stavebního odpadu.

Naše firma je registrována v seznamu odborných dodavatelů vedeného v rámci dotačního programu "Zelená úsporám".

REKONSTRUKCE


Provádíme kompletní rekonstrukce rodinných domů. Připravíme rozpočet dle vaší projektové dokumentace, poradíme s výběrem nejvhodněších materiálů pro vaši stavbu, provedeme bourací a demoliční práce včetně naložení a odvozu sutě a odpadu na skládku, dodávku veškerých stavebních prací, montáž střešní krytiny, oken vč. střešních, elektroinstalace, vodoinstalace a topenářské práce, pokládku podlahových krytin, zateplení fasády atd. Součástí předávacího protokolu jsou i revizní zprávy. 

PŮDNÍ VESTAVBY


Provádíme půdní vestavby a úpravy podkroví. V případě nevyhovující střechy pro půdní vestavbu provedeme její demontáž, zhotovíme nadezdívku obvodového zdiva, železobetonový věnec, nadezdíme štíty, případně zhotovíme nový strop. Po těchto pracích připravíme novou střechu, do které bude možno zhotovit půdní vestavbu.

Půdní vestavby provádíme na klíč včetně elektroinstalace, vodoinstalace, topení.

 

STŘECHY

Střechy provádíme na klíč. Krov vyrobíme v naší firmě a u zákazníka jej smontujeme. Střešní krytinu pálenou, betonovou či plechovou - dle výběru zákazníka dodáme a položíme v návaznosti na dokončení krovu. Provedeme okapový systém střechy, opět dle výběru zákazníka ( pozink, TiZn, Cu, lakovaný pozink). Nabízíme i dodávku a montáž střešních oken Velux a zastiňovacích doplňků.

STŘEŠNÍ OKNA

Naše firma se specializuje na střešní okna firmy VELUX s.r.o. u které jsme proškoleni a působíme jako "Certifikovaná montážní firma".

Okna Velux dodáváme a montujeme i s nepřeberným množstvím rolet, žaluzií, sítí proti hmyzu a jinými zastiňovacími doplňky.


 

ZAHRADNÍ ÚPRAVY

Provádíme stavební a terénní úpravy zahrad, dřevěné zahradní domky a altány, okrasné a opěrné zdi z kamene, oplocení pozemku, zámkové dlažby chodníků a vjezdů.